Skåne Sjælland Linux User Group - http://www.sslug.dk Förstasida   Anmälning   Postarkiv   Översikt   Kalender   Sök
 

SSLUG's bestyrelse år 2002

Bestyrelsen kan kontaktes pr. e-post: bestyrelsen@sslug.dk

Peter Toft (pto@sslug.dk) - Bestyrelsesformand
Mosebakken 23
DK-2670 Greve
Tlf: +45 40 56 40 03
Billede
Patrik Bengtsson (patrik@prestanda.com) - Næstformand
Hanne Munkholm (hanne@geekgirl.dk) - Sekretær
Herluf Trollesvej 3
DK-4200 Slagelse
Tlf: +45 58 53 17 42 (+45 58 53 12 24)
Har mange Tux'er
Anne Østergaard (anne@sslug.dk) - Menigt medlem - International it-politik [Anne Østergaard]
Gitte Wange Jensen (gitte@babytux.dk) - Menigt medlem - Pressechef
Peter Ipsens Allé 1, 1.
2400 København NV
+45 29 72 79 72
[Gitte Wange]
Erik Josefsson (erikjosefsson@telia.com) - Kasserer
Möllevångstorget 5a
214 24 MALMÖ
hem: +46 40 194161
5110: +46 70 7696567
[Erik Josefsson]

Bestyrelsen har to valgte suppleanter

Peter Makholm (peter@makholm.dk) [Peter Makholm]
Jacob Sparre Andersen (sparre@sslug.dk)
Tåsingegade 36, 3. tv.
DK-2100 København Ø
Tlf: +45 39 18 08 03 (og +45 21 49 08 04)

Der er to observatører i bestyrelsen

Kristian Vilmann (kristian@sslug.dk) - For www_admin.
Irishaven 126
DK-2765 Smørum
Tlf: +45 22 15 98 95
Han ejer en Punker Tux
Henrik Størner (storner@sslug.dk) - For admin. Billede


 
Förstasida   Anmälning   Postarkiv   Översikt   Kalender   Sök

 
 
Fel och synpunkter angående webb-sidorna skickas till <www_admin>. Senaste ändring 2004-03-07, klockan 21:24 .