Skåne Sjælland Linux User Group - http://www.sslug.dk Förstasida   Anmälning   Postarkiv   Översikt   Kalender   Sök
 

SSLUG's bestyrelse år 2001

Bestyrelsen kan kontaktes pr. email: bestyrelsen@sslug.dk

Peter Toft (pto@sslug.dk) - Bestyrelsesformand
Mosebakken 23
DK-2670 Greve
Tlf: +45 40 56 40 03
Billede
Hanne Munkholm (hanne@geekgirl.dk) - Næstformand
Herluf Trollesvej 3
DK-4200 Slagelse
Tlf: +45 58 53 12 24
Har mange Tux'er
Patrik Bengtsson (patrik@prestanda.com) - Sekretær
Martin Wahlen (mva@sslug.dk) -Menigt medlem
Ringv. 1
236 35 Höllviken
Sverige
Tlf: +46 40 45 41 36
Billede
Anne Østergaard (anne@sslug.dk) - Menigt medlem
København
Jacob Sparre Andersen (sparre@sslug.dk) - Kasserer
Tåsingegade 36, 3. tv.
DK-2100 København Ø
Tlf: +45 39 18 08 03 (og +45 21 49 08 04)

Bestyrelsen har to valgte suppleanter

Kristian Vilmann (kristian@sslug.dk)
Irishaven 126
DK-2765 Smørum
Tlf: +45 22 15 98 95
Han ejer en Punker Tux
Ole Vilmann (ole@vilmann.dk)
Juliusvej, Gentofte
Danmark
Billede

Styrelsen för 2000

 
Förstasida   Anmälning   Postarkiv   Översikt   Kalender   Sök

 
 
Fel och synpunkter angående webb-sidorna skickas till <www_admin>. Senaste ändring 2004-03-07, klockan 21:24 .